Další firma v našem vlastnictví:

http://www.kovozet.cz/

Technická guma

Průchodky

Průchodka se vsazuje do otvoru v plechu, aby chránila např. procházející elektrický kabel před prodřením o hranu plechu. V plechu musí být vytvořena díra o průměru d1.
Průchodky v tabulce odpovídají níže technickému nákresu.


Tabulka rozměrů a objednacích čísel:

Průchodky el. od 3,5 x 1 mm do 33 x 6 mm


Následující průchodky (převážně z vozů Š120, Š-Favorit) jsou rovněž určeny pro kruhové otvory. Nemají ovšem venkovní obrys podle výše uvedeného náčrtu, obvykle mají jednu stranu (nebo obě) vyšší, kuželovou či jinak tvarovanou. Některé průchodky je možno prostřihnout na větší vnitřní díru, u nich je pak v tabulce uvedeno rozmezí pro průměr d.
Tyto průchodky vedeme trvale skladem.

Tabulka rozměrů a objednacích čísel:

Průchodky ost. od 2 x 1 mm do 17 x 2 mm


Zátky kuželové


Tabulka rozměrů a objednacích čísel:

Zátky kuželové pryžové


Zátky (do plechů)

Zátka (záslepka) slouží k zaslepení otvoru v plechu. Následující tabulka uvádí průměr díry v plechu d1 a tloušťku plechu t, obj. číslo zátky a původní použití.

Tabulka rozměrů a objednacích čísel:

Zátky normální

Následující zátky nejsou pro kruhový otvor. Jejich využití je možné jen v sériové výrobě, kde lze vystřihnout do plechu potřebný tvar pro tyto zátky:

Tabulka rozměrů a objednacích čísel:

Zátky atypické


Dorazy

Doraz se vsazuje do kruhového otvoru v plechu, proto je uveden průměr díry v plechu d1 a tloušťka plechu t. Dále je uváděna funkční výška dorazu h, tedy výška od plechu. Některé dorazy nemají kruhovou drážku pro vsazení do plechu, nýbrž drážku ve tvaru šroubovice, v tabulce jsou označeny “ŠR“.Zátka (záslepka) slouží k zaslepení otvoru v plechu. Následující tabulka uvádí průměr díry v plechu d1 a tloušťku plechu t, obj. číslo zátky a původní použití.

Tabulka rozměrů a objednacích čísel:

Dorazy

Poznámka: vedle těchto dorazů z gumy nabízíme ještě dorazy gumokovové, které mají šroub pro přišroubování. Naleznete je v kapitole silentbloky.


NAHORU